Hemen Teklif Alın

 
   
   
 
 
web tasarım

BT Danışmanlığı

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla küçük, büyük tüm işletmeler önemli verilerini bilgisayar sistemleri üzerinde saklamakta, görüşmelerini e-posta aracılığı ile sağlamakta, muhasebe kayıtlarını da sunucu veya bilgisayar sistemleri üzerinde tutmaktadır. Bu sistemlerin güvenliği firmaların en değerli verilerinin bulunduğu bu cihazların yönetimi ve güvenliğini sağlayan birime IT (Information Technologies) Bilgi Teknolojileri diğer deyimle Bilgi İşlem departmanı denir.

Web sayfanızın yönetiminden, mail hesaplarınızın güvenliği, yedekleme işlemleri, muhasebe güvenliğiniz için şirket bünyenizde uzman çalıştırmanız bilgi güvenliğiniz için oldukça önemlidir.

Bünyenizde bu bilgilere sahip tecrübeli bir personel çalıştırmanın maliyeti bütçeniz için büyük olabileceği için bu güvenliği biz firmanız için sağlıyor, size bilgi teknolojileri departmanı kısmında danışmanlık yapıyoruz, istediğiniz hizmetler kapsamında size özel çalışma şekli belirliyor ve sistem, ağ ve bilgi güvenliğinizi sağlıyor yedekleme işlemlerinizi, rutin bakımlarınızı yapıyoruz.